O nas

Kilka słów o naszym Ośrodku.

Firma DEMO Adam Fałda, Krzysztof Graca Spółka Jawna istnieje od 1991 r. W ramach struktur prowadzi Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego pod nazwą Ośrodek Szkolenia Informatycznego DEMO. Od początku naszej działalności dydaktycznej kładziemy nacisk na wysokiej jakości kształcenie przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. DEMO to zespół złożony z kreatywnych oraz energicznych ludzi. Gwarantujemy sprawną obsługę administracyjną, techniczną i szkoleniową.

*

*

Ośrodek Szkolenia Informatycznego DEMO jest jedną z wiodących placówek tego typu w regionie. Naszą kadrę szkoleniową tworzą specjaliści praktycy posiadający bogate doświadczenie oraz dysponujący wysokim potencjałem tworzenia nowych rozwiązań. Od ponad dwudziestu lat cieszymy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem wśród lokalnych firm, spółek o ogólnopolskim zasięgu, urzędów państwowych, a także osób prywatnych. Wśród odbiorców naszych szkoleń znaleźli się m.in.:

*

                                                                     

*

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie!

*

DEMO posiada długoletnie doświadczenie w zakresie kształcenia informatycznego. W 1993 założyliśmy innowacyjną Szkołę Policealnej Informatyki NOVUM, która to jako jedna z pierwszych szkół w Polsce wprowadziła autorskie kierunki nauczania związane
z grafiką komputerową (1994) oraz technologiami internetowymi (1997).

Efektem syntezy dwunastu lat doświadczeń Szkoły Policealnej Informatyki NOVUM oraz Ośrodka Szkolenia Informatycznego DEMO było powołanie Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach (2003). Misją WSTI jest kształcenie inżynierów informatyków oraz artystów grafików zgodnie z najwyższymi standardami edukacyjnymi oraz zdobyczami najnowszych technologii.

*

Programy szkoleń  tworzymy w oparciu o wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach rynku pracy. Realizacja każdego kursu kończy się badaniem ewaluacyjnym, dzięki któremu na bieżąco jesteśmy w stanie określać preferencje klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego tak ważny jest dla nas ciągły rozwój oferty szkoleniowej i dostosowywanie jej do zmieniającego się w sposób dynamiczny rynku pracy.

Bogate doświadczenie DEMO w realizacji wielu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej pozwala na ciągłe doskonalenie oferowanych przez nas szkoleń 

*

*

Szkolenia odbywają się w nowoczesnych, klimatyzowanych i w pełni wyposażonych pracowniach zapewniających dostęp do sprzętu komputerowego, oprogramowania, Internetu oraz środków i materiałów dydaktycznych, m.in. do tablic suchościeralnych, rzutników multimedialnych oraz flipchartów. Ośrodek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Katowic co gwarantuje łatwy dojazd samochodem oraz komunikacją miejską.

*

*

DEMO to nie tylko szkolenia.

Demonet prowadzi kompleksową działalność w zakresie świadczenia usług teleinformatycznych, w tym:

- instalacja: łącza stałe, sieci bezprzewodowe, integracja baz danych z serwisami WWW,

- hosting: rejestracja i przedłużanie domen, obsługa stron WWW i poczty e-mail,

- bazy danych,

- projektowanie stron WWW,

- serwis: rozwiązywanie problemów i awarii u klientów.


Formularz zgłoszeniowy na szkolenie: O nas

*pola wymaganeNasz adres

DEMO Adam Fałda, Krzysztof Graca Spółka Jawna
40-085 Katowice
ul. Mickiewicza 29
tel. (032) 207 31 00, 207 31 01
kursy@demo.pl

Jak dojechać?

Skontaktuj się!